Dokonalá Láska 01S - Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení; 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: DL_01S_30
392 Kč
Dokonalá Láska 01S - Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení; 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Přípravek je určen pro psy s poruchou trávení tuků, sníženou funkcí či jiným onemocněním slinivky a tenkého střeva. U takto citlivých zvířat je také vhodné omezení potravin a potravních doplňků s obsahem tuků jako jsou například ořechy, olejová semena a plody. Pozornost je také nutné věnovat pamlskům, které zvířeti podáváte.

  Trávení tuků je komplexní proces celého organizmu. Jako klíčový orgán je slinivka, která produkuje enzymy, které tuky štěpí. Zánět slinivky břišní je velice nepříjemný a bolestivý stav, který vyžaduje ošetření veterinárního lékaře. Pokud je zánět vážný, je možné trvalé poškození orgánu a doživotní dieta. Pokud si nejste jisti jak Váš pejsek tuky tráví vždy doporučujeme konzultaci a vyšetření u Vašeho ošetřujícího veterinárního lékaře.

  Složení: Aloe vera gel, vitamín E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciální olej - koriandr

  Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje výskyt zubního kamene. Napomáhá odstranění zápachu.

  Způsob použití:

  Před použitím vždy protřepejte!

  Dávkování: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy.

  Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

  Upozornění:

  Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití.

  Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

  Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby, viz. obal

  Při poruchách trávení, pro psy, 30 ml - až 90 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty