Dokonalá Láska 14 - Intenzivní boswelie; 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Přípravek je určen pro snížení bolesti pohybového aparátu, otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: DL_14_30
346 Kč
Dokonalá Láska 14 - Intenzivní boswelie; 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

  Důsledkem aktivit látek v organizmu je možné sledovat zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodné pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

  Přípravek není určen pro březí a kojící feny.

  Dávkování a způsob použití:

  Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem. Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

  V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

  Složení:

  Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

  Upozornění:

   

  Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

  Číslo schválení 074-19/C

  Datum výroby: viz etiketa.

  Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce: Dokonalá Láska s.r.o., Slámova 38/8, 103 00 Praha 10.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty

boswelie DL_14_50