Dokonalá Láska 62 - Při hormonální nerovnováze a falešné březosti; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Podpůrný olej k vetření do srsti a kůže je určeny pro samice (feny) při projevech falešné březosti, uzavření, stavech deprese a apatie z důvodu hormonální nerovnováhy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: DL_62_30
343 Kč
Dokonalá Láska 62 - Při hormonální nerovnováze a falešné březosti; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 •  Směs esenciálních olejů s proestrogenním účinkem působí na regulaci pohlavních hormonů fen. Vhodné jako podpora při pokastrační inkontinenci. Lze užít pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po kastraci. Nepoužívejte při podezření na zánětlivé onemocnění pohlavního aparátu.

  Dávkování a způsob použití:

  Aplikační dávka 1 ml (cca 40kapek) na 5kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylky, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. Vhodná je i aplikace do oblasti mléčné lišty. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

  Složení:

  Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenykl, Aniba rosaeodora - růžové dřevo, Rosa damascena - růže, Santalum album - santal.

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty