Hyalgel Dog Original sirup 500ml

Neohodnoceno

Hyalgel Dog Original sirup je veterinární dietetický přípravek s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu pro správnou výživu kloubních chrupavek psů.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: 28488
379 Kč
Hyalgel Dog Original sirup 500ml
Neohodnoceno

Hyalgel Dog Original, veterinární dietetický přípravek ve formě sirupu v půllitrovém balení vhodný především pro psy:
- s vyšším zatížením kloubů při sportu a práci
- pro zlepšení kloubní pohyblivosti a při ztuhlosti kloubů (zejména u starších jedinců)
- při onemocnění a poranění pohybového aparátu
- při zánětu vazů, šlach a kloubů
- po úrazech a operačních výkonech v oblasti pohybového aparátu
- pro intenzivní regeneraci kloubního aparátu

 Hyalgel je speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu pro správnou výživu kloubních chrupavek. Obě tyto látky jsou přirozenou součástí pojiv a zajišťují jejich odolnost proti poškození.

 Kyselina hyaluronová je viskózní kapalina, která je přítomna v epitelových a pojivových tkáních (kůže, šlachy, krevní cévy, chrupavky, kosti,jako mezikloubní kapalina plní úlohu kloubní lubrikace, kdy umožňuje hladký pohyb a zamezuje tření, zvyšuje odolnost tkáně proti tlaku a zlepšuje její pružnost. V přípravku Hyalgel je tato kyselina obsažena ve formě sodné soli. Hyaluronan sodný podporuje kloubní pohyblivost.

 Chondroitin sulfát se nachází zejména v pojivových a epitelových tkáních, je přítomen i v kostech a pokožce. Je nedílnou součástí chrupavek, kdy může tvořit až 40% jejich hmoty. Chondroitin sulfát jako významná složka chrupavky pomáhá udržovat klouby v pohyblivé a zdravé a pomáhá chránit kloubní chrupavku proti degeneraci.

 Návod k použití:
jednou až dvakrát denně 3 ml sirupu na 10 kg živé váhy po dobu alespoň 1 měsíce. Při větších obtížích možno podávat dávku 2 x denně trvale. Přípravek lze podávat přímo, nebo jednoduše přidat zvířatům do pití nebo krmení.

 Jedna dávka obsahuje 100 mg Chondroitin sulfátu a 3,7 mg Hyaluronanu sodného

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Silvita