Aptus Aptobalance PET 140 g

Kód: 31022
Neohodnoceno
Značka: Orion Pharma
399 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Přípravek pro správnou funkci střev u u psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu
Aptus® APTOBALANCE prášek je doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily. Laktobacily obsažené v přípravku Aptobalance se množí ve střevech a snižují zdejší pH. Následně roste množství benigních bakterií, a takto se zhoršují životní podmínky pro přežívání patogenních bakterií. Pektin chrání střevní sliznici. Mořské řasy obsahují vysoká množství esenciálních mikronutrientů. Návod k použití : přípravek Aptobalance se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami.

Detaily produktu
Dávkování : u psů se podávají 1-3 čajové lžičky, u koček 0,5-1 čajová lžička na den po dobu 2-5 dnů.

Přípravek se zamíchá do krmiva, nebo do kysaného mléka, snáší-li jej pes či kočka. Při vážných poruchách rovnováhy střevní mikroflóry lze během 3-4 dnů dávku zdvojnásobit. Ujistěte se, že zvířata trpící průjmem mají dostatečný příjem tekutin, přinejmenším 0,5-1 dcl/kg/den. Čajová lžička přípravku je ekvivalentní hmotnosti 3 g. Uchovávání : Uchovávejte při teplotě do 25°C, po prvním otevření uchovávejte v chladničce (8°C -15°C). Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Pozor : při vážných stavech, nebo pokud se stav zvířete zhoršuje, nebo problémy přetrvávají, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na zažívání psů
Značka: Aptus
Obsah: 140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: