Dokonalá Láska 54 - Při traumatu a stresové zátěži; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Olejová směs určená k vetření do srsti a kůže je určena pro psy s projevy posttraumatického stavu, nebo při akutním traumatu. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: DL_54_30
343 Kč
Dokonalá Láska 54 - Při traumatu a stresové zátěži; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

  Olejová směs určená k vetření do srsti a kůže je určena pro psy s projevy posttraumatického stavu, nebo při akutním traumatu. Stav se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Směs je vhodná pro zvířata, která preferují kontakt a dotek s majitelem. Aplikaci je vhodné spojit s relaxačními doteky.

  Dávkování a způsob použití:

  Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje. 

  Složení:

  Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka, Rosa damascena - růže, Pogostemon cablin – pačuli, Santalum album – santal.

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

  Doba použitelnosti:

  1 rok od data výroby. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska